Головна

Компанію ТОВ «Wellspring Energy» засновано в 2015р. на підставі аналізу нафтогазового ринку, з урахуванням діяльності, як діючих державних підприємств, так і приватних видобувних компаній.

Керівництво компанії складається зі спеціалістів із досвідом роботи будівництва нафтових і газових свердловин у провідних бурових та нафтогазовидобувних компаніях із світовим ім'ям, таких як «SCHLUMBERGER» та «BAKER HUGHES».

Нашою Компанією було обрано основний напрямок діяльності який є більш актуальним на цьому ринку, а саме: забезпечення обладнанням і сервісними послугами при проведенні робіт по відновленню вже існуючого в Україні, фонду свердловин.

Керуючись досвідом застосування обладнання наших закордонних партнерів, ми використовуємо технології які дозволяють максимально якісно, в максимально можливий короткий термін та технологічно грамотно, надавати послуги по свердловинному інжинірингу, а також потрібно враховувати той факт, що використовуємим технологіям супутні мінімальні витрати, в порівнянні з бурінням нових свердловин.

Компанія ТОВ «Wellspring Energy» надає послуги в наступних напрямках:

Інженерний супровід похило – скерованого буріння. Розрахунок та керування технологічним процесом буріння свердловини в заданому напрямку.

Зарізка бокових стовбурів за допомогою клина – відхилювача якірного типу, для фрезерування вікна як в обсадній колоні, так і відкритому стовбурі, а також буріння короткого стовбура під компоновку низу бурильної колони в заданому напрямку за один рейс.

Обладнання для локального кріплення свердловин (ОЛКС), що призначене для перекриття зон ускладнень в свердловині (поглинання, водопрояви, обвали, осипання). Захист продуктивних горизонтів від блокування проникних каналів (пор) буровими та цементними розчинами, а також ліквідації негерметичності обсадних та експлуатаційних колон при бурінні і капіталному ремонті свердловин.

Ремонтно – ізоляційні роботи (РІР) по ліквідації негерметичності обсадних (експлуатаційних колон).

Забезпечення обладнанням для оптимізації процесів будівництва та капітального ремонту свердловин.

Наша мета – досягнення бажаного результату, тому наша співпраця забезпечить вирішення технічних завдань будь–якої складності.